بازدید از برج میلاد تهران همه روزه از 9 الی 21 شب

 

 رستوران های برج میلاد تهران

 

 

 
 
  • سخن بزرگان

    ما باید پایه گذار خوب آینده باشیم

  • سخن بزرگان

    هنر ما این خواهد بود که بتوانیم مدل بومی پیشرفت را متناسب با شرایط خودمان پیدا کنیم

  • سخن بزرگان
 
 
 

دما -°C

رطوبت -%

رستوران گردان

رستوران گردان برج میلاد تهران

طبقه ششم سازه راس برج میلاد در تراز ۲۷۶ متری

رستوران گردان برج میلاد واقع در ارتفاع ۲۷۶ متری، بزرگ‌ترین رستوران گردان جهان در ارتفاع است که بخش متحرک آن هر 2 ساعت ۳۶۰ درجه می‌چرخد تا میهمانان امکان تماشای تهران در تمام جهت ها را داشته باشند.

منوی غذایی:

وعده صبحانه : روزهای پنجشنبه و جمعه و روزهای تعطیل از ساعت 7:30 الی 10:00به صورت بوفه باز ( شامل انواع صبحانه گرم و سرد و املت استیشن به صورت زنده) | قیمت: 55 هزار تومان.

وعده ناهار (همه روزه به غیر از روزهای جمعه و تعطیل): از ساعت 12:30 الی 15:30 به صورت انتخابی (آلاکارد) 1. بشقاب ایرانی 2. بشقاب پرندگان 3. بشقاب استیک 4. بشقاب دریایی5.بشقاب کباب ایرانی6.بشقاب ویژه رستوران بوده و در کنار آن انواع سالاد و نوشیدنی به صورت بوفه آزاد می باشد. | قیمت : 99 هزار تومان.

وعده ناهار (در روزهای جمعه و تعطیل): به صورت بوفه آزاد می باشد (مانند وعده شام) | قیمت: 145 هزار تومان.

وعده شام: همه روزه از ساعت 19:30 الی 23 به صورت بوفه آزاد شامل (انواع غذاهای ایرانی، فرنگی، اردور گرم و سرد، سالاد بار، انواع دسر و نوشیدنی) | قیمت : 145 هزار تومان.

دریافت منوی غذایی: 

 منو 1

 منو 2

 منو 3

ساعت کار گیشه جهت تهیه بلیط:

صبحانه: ۹:30 - ۷:00

ناهار: ۱۴:30 - ۱۲:30

شام:(زمستان): ۲۱:30 - 19:00

مهمانان گرامی می بایست جهت استفاده از این رستوران از ۴۸ ساعت قبل نسبت به‌ رزرو از طریق تماس با شماره تلفن های: 2-88620381 اقدام نمایند. همچنین برگزاری میهمانی‌های گروهی ارگان‌ها و نهادها نیز در این رستوران با شرایط و منوی ویژه امکان‌پذیر می باشد.

این رستوران به مبلمان زیبا و راحت مجهز بوده و طراحی زیبای سقف به همراه نقش برجسته دیواری که تصاویری از شاهنامه را نشان می‌دهد، از جاذبه‌های بصری آن است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

b_0_0_0_00_images_modules_milad-telegram.jpg